Bir tuz odası ve/veya mağrası nasıl olur?
Tuz mağarası, duvarların doğal tuz taşından yapıldığı ve tavanda doğadaki mağara tonozunun bir gösterimi olan bir odadır. Tüm tesisat, en iyi mimar ve inşaat ekibi tarafından hazırlanır ve mevcut sağlıklı yaşam tesislerine mükemmel uyum gösterebilir. Bu yolla, tuz mağaraları çok daha cazip olabilir. Tuz mağarasında hakim olan sıcaklık 18-25 ° C'dir. Çoğunlukla tuz mağarası dinlenme ve rahatlama odası olarak kullanılır. Çok rahat şezlonglarda (örneğin bir saunadan sonra veya spor salonunda bir egzersiz sonrası) rahatlarken, müzik dinlerken ya da odanın bir bölümünde olabilecek şelalelerin dinlendirici su seslerini dinleyebilirsiniz.
 
Tuz mağarası, projeye göre imal edilir. Tuz mağaraları içinde olabilen kaplıca kompleksleri kısa süre içinde tuz mağarası için en ilginç cazibe merkezi ve bu mekanı diğerlerinden ayıran bir özellik haline gelir. Gerçek bir mağaraya benzeyen doğal karakterine rağmen, tuz mağarası, bina yönetmeliklerinin tüm standartlarını karşılayan modern bir kurulum olup, klima ile bağlantılı profesyonel bir havalandırma sistemine sahiptir. Cihazın kullanımı kolaydır ve koşulların misafirlerin beklentilerine uyarlanmasını kolaylaştırır. Kullanım zamanında, ek para yatırımı gerektirmez. Tuzun insan organizması üzerinde çok olumlu bir etkisi olduğunu da belirtmek gerekir. Tuz müşterilerinize çok iyi bir refah ve Relaxtherapie'nin daha iyi etkileri garanti eden doğal bir ionizerdir. Elbette, tuz mağarası aynı zamanda ayrı bir odada olabilir.
- Bir tuz mağarasının kurulumu için, 3-15 ton tuz gerekir.
 
4R MÜHENDİSLİK profesyonel tuz odaları için ekipman pazarında en kaliteli ürünleri seçer. Amacımız etkili, güvenli ve kaliteli kuru tuz aerosol ile tuz odaları kullanılarak sağlık hizmetlerinde Relax Zone / Haloterapi yöntemlerini uygulamaktır. 25 yıldan beri tüm dünyada 3.600'den fazla tuz odası bulunuyor. Relax Zone ile Kontrollü Tuz Terapinin sigara ve kirli kentlerde yaşamanın zararlarının azaltılması, solunum ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi gibi bir çok rahatsızlık için tuz terapisi görmenin faydaları sayısız tıbbi yayınlarca kanıtlanmıştır.
 
Haloterapi Nedir?
Haloterapi kelimesi Yunanistan kökenlidir ve halo yunanca tuz demektir. Bu, tuz madenlerinin doğal mikro iklimini taklit eden modern bütünsel bir yöntemdir.Tuzu ince bir toza çevirip daha sonra bir odaya kuru tuz dağıtan özel bir cihaz olan halojeni kullanarak gerçekleştirilir. Bu cihaz Aerosol konsantrasyonunu ve tuz parçacıklarının boyutunu kontrol eder.
 
En iyi ve etkili Tuz Odası:
Tuz odaları için teknolojiler yaratmak ve sağlık hizmetlerinde tuz terapisi Relax Zone’un etkin uygulamalarında kullanılmasını sağlarız.
25 yıllık araştırmadan sonra, tuz odalarının etkinliğinin ana ilkelerini biliyoruz:
 
Tuz odalarının ana etken faktörü - etkinlik ve güvenirlik için özel parametrelerle NaCl kuru tuzu aerosoludur. Böyle etkili bir tuz aerosolü, Relax Zone’un profesyonel ve yüksek teknoloji halojenleştiriciler tarafından üretilir;
 
Özel aerosol konsantrasyon sensörü ile aerosol konsantrasyonu;
Kaba tahriş edici tuz partikülleri halojenleyicinin separatöründe kalırken faydalı solunabilir fraksiyon (0,5-5 mikron) ile aerosol solumak için tuz aerosol partiküllerinin ayrılması;
 
Aerosolun dozu
Güvenilir EC bildirim kuruluşu tarafından test ve CE Sertifikası;
Tuz odası teknolojileri pazarındaki tuz jeneratörünün ekipman güvenilirliği ve garanti desteği - tuz odasının başarılı ve sorunsuz çalışmasının güvenli bir şekilde garanti edilmesi;
Tuz odası yapımı için doğal ve ekolojik olarak temiz materyallerin uygulanması.
Paylaş